KO1 LOGO
KO1 REKLAM EVENT Ad Event

Link Paylaş KC Kazan

Oyuna kaydolup linkinizi alın. Bu linke tıklayıp sitemizi ziyaret eden kişilerin bilgisayarları ip ve çerezlerle kaydedilir. Bu kişiler oyuna girdiklerinde sistem sizin linkinize tıklayıp geldiğini bilecek şekilde yapılandırılmıştır. Bu şekilde sizin sayenizde oyunumuza giren her kişi , size 4 TL değerinde KC kazandıracaktır....

Daha fazlasını oku
KO1 canlı yayıncı sistemi Dlive

Yayın yap KC kazan

KO1in eşsiz özelliklerine bir yenisini ekledik. Artık oyun oynarken canlı yayın yapıp KC kazanabileceksiniz. Üstelik yaptığınız yayınlarda reklam linkinize insanların tıklamasını sağlayarak kazancınızı kat be kat arttırabilirsiniz. İzleyici başına saatte 10 KC kazanabilirsiniz , 100 izleyici saatte 1000 KC kazandırır. ...

Daha fazlasını oku
KO1 PKC EVENT PKC Event

PK yap KC kazan

Cz , Bdw , Lunar War bölgesinde her saat içinde en çok PK Point kasan ilk 3 oyuncuya rakip ırkta o an np kasan oyuncu sayısı kadar KC hediye edilir . PK yapan oyuncu sayısı ne kadar fazla olursa o kadar fazla kc kazanabilirsiniz. Rakipleriniz kalabalık olduğu kadar KC kazancınız artar. Üstelik her np değişiminde pk point kazanırsınız , yani ...

Daha fazlasını oku
KO1 10X EVENT Bowl 10X Event

Bowla Gel KC kazan

Etkinlik saatleri 21.00 ve 00.00 dır . Etkinliğe katılabilmek için alt level sınır 30 dur . Etkinlikten müfakatı (10 kc) kazanabilmeniz için etkinlik saatine 1 saat kala np değişimi yaşamanız şartı vardır Etkinlik Ronark Land Bifrost tepesinde düzenlenmektedir. Ölü ya da diri alanda bulunmanız yeterli...

Daha fazlasını oku

Son Haberler

Dlive yayın ödülleri iki kat artırıldı
Dlive yayın ödülleri iki kat artırıldı

Dlive yayın ödülleri iki kat artırıldı

Announcement

Dlive yayın ödülleri iki kat artırıldı https://i.ibb.co/MfhpF1F/dlive.png Buna göre yeni sistem şu şekilde Ödüllendirme Sisteminin İşleyişi Önemli not , bu sistem optimum hale getirilinceye dek değiştirlebilir. Sistem her dakikada bir dlive knight online kategorisinde yayınlanan yayınları kontrol eder https://dlive.tv/s/browse/6442/Knight-Online Bu yayınlardan SADECE İLK 20 TANESİ taranır ve başlığında Canlı Yayın Mecburi Başlığı ibaresi olan ve yukarıda belirtilen kuralla uyanlar puan almaya hak kazanır. İzleyici miktarı ile katsayı çarpılarak puanınız belirlenir. Varsayılan katsayı 2 puandır. Moderatörler yayın içeriğinize göre en fazla 24 saat geçerli olacak şekilde bazı alanlarda denetim yaparlar. Bu denetimdeki içerik katsayınızı belirler. Moderatörler yayıncıları denetlerken yazılı olarak soru sorabilirler. AFK yayıncılara herhangi bir katsayı işlemi yapılmaz Moderatörlerden içerik değişimlerinizde yeniden denetim talep edebilirsiniz. Bu denetim öğeleri ve katsayıya etkileri şu şekildedir arkaplanda müzik var ise +2 katsayı yayıncı konuşuyorsa +6 katsayı Ekip konuşuyorsa +2 katsayı Yayıncının webcamı görülüyorsa +4 katsayı Yayıncı chate yazılanlara yazı ile kısa sürede cevap veriyorsa +6 katsayı Yayıncı chate yazılanlara sözlü olarak kısa sürede cevap veriyorsa +6 katsayı Yayıncı izleyicilere server ile alakalı yardımcı oluyor ise +10 katsayı Yayıncı etkinlik düzenliyor ise (Çekiliş vb. izleyici etkileşimi gerektiren etkinlikler) +20 katsayı Örnek olarak 100 izleyiciniz varsa ve bu içeriklerin hepsini karşılıyorsanız her dakika 58*100=5800 puan kazanırsınız. Yayıncının karakteri son 5 dakika içerisinde en az 1 PK Point kasmışsa , bütün kazancı %300 oranında artar. Yani pk yayını yaparsanız daha çok kazanırsınız. Örnek olarak 5800*3=17400 puan kazanabilirsiniz. Bu da bir saatte 17400*60=1.044.000 puan yani , 1044 KC eder Sistem her kontrolde puan verirken bir de yayınınızın ekran görüntüsünü kaydeder. Bu görüntüler yöneticiler tarafından kontrol edilir ve kurallara aykırı bir durum bulunmaması halinde puanlarını onaylanır. Kuraldışına çıkan yayın hesapları banlanır. Hergün saat 23:45te onaylanmış puanlar işlenecek KC ye dönüştürülüp hesabınıza eklenir. 1000 puan 1 KC eder. Her hafta pazar günü Bu puanlamada Birinci olana 1K , 2. ve 3. 500 KC ödül verilir.

Daha Fazlasını Oku     17.10.2020 23:53:08
Yeni websitemiz hizmetinizde Announcement

Yeni websitemiz hizmetinizde

Yeni mobil uyumlu websitemizi devreye aldık , eskiden kalma sayfaları yeni temaya uyumlu hale getirmemiz bir kaç gün sürebilir. https://i.ibb.co/Q...

Daha Fazlasını Oku
19.10.2020 06:16:30

KO1 Features

Ölümsüz sunucu

Ölümsüz Sunucu

Ötüken sunucumuz , 15 mart 2019 tarihinden bu yana , kapanmadan , db sıfırlanmadan , hizmet veriyor.
Knight Online 2006 yılına geri döndü

Knight Online 2006 yılına geri döndü

Exp, drop, upgrade, pus, damage, item, kısacası herşey , sene 2006daki versiyon 1453 USKO ile aynı , tek eksiğimiz koxp!
Rakipsiz Anti Cheat Sistemi

Rakipsiz Anti Cheat Sistemi

Hile olmayan Knight Online sunucusu mu olur? diyenlerdenseniz , buyurun bir çayımızı için :)
Dünyanın en zor knight sunucusu

Dünyanın en zor knight sunucusu

Oyuncu çekebilmek veya tutabilmek için ; oyunun orjinalinden hiç taviz vermedik, vermiyoruz, vermeyeceğiz!
Herşeyi kendine ait tek pvp

Herşeyi kendine ait tek pvp

Web sitesinden , sunuculardaki hard disklere kadar bütün yazılım ve donanımlar KO1'in kendi bünyesindedir. Toplama pvplerde vakit harcamayın!
En şeffaf Knight Online sunucusu

En şeffaf Knight Online sunucusu

Bütün trade, upgrade, dopr, pk, coins logları halka açık şekilde web sitemizde sergilenmektedir.
Oyuncular arası alışveriş

Oyuncular arası alışveriş

Knight Online camiasında serbest oyuncu pazarının öncüsüyüz. Oyuncular arası gerçek para ile alışveriş tamamen serbesttir. Sizin emeğiniz , sizin kararınız.
Gelişmiş Quest Sistemi

Gelişmiş Quest Sistemi

KO1'in kendine has quest sistemi sayesinde; NPCye gitmenize gerek kalmadan aynı anda bütün görevlerinizi yapabilirsiniz.
EXP Kredi Sistemi (KO'da İlk)

EXP Kredi Sistemi (KO'da İlk)

Exp kredisi alıp son levele ulaşmanız an meselesi. Aldığınız bütün exp kredisini 3 ayda ödeme kolayğı. Bu sayede hem level kasmayı kolaylaştırdık hem de oyunun exp zorunluluğundan taviz vermedik.
Gelişmiş Auto RPR sistemi

Gelişmiş Auto RPR sistemi

Sundries'e gitmeden rpr otomatik yapılır. Sundries bu durumdan pek memnun değil ama olsun :)
Offline Merchant Sistemi

Offline Merchant Sistemi

Pazar kurup oyundan çıkabilirsiniz. Karakteriniz siz dc edinceye kadar pazarda kalacaktır.
Gelişmiş Auto Loot Sistemi

Gelişmiş Auto Loot Sistemi

Çok daha pratik şekilde farm yapabilirsiniz. Üstelik oto kutu kısayol tuşları ile makro kurarak , ücretsiz oto kutu sistemimizden de faydalanabilirsiniz.
7/24 Event

7/24 Event

Knight Online'ın bilindik etkinlikleri haricinde , KO1'in kendine has etkinlikleri 24 saat boyunca sürmektedir. Özellikle CZ Bowl bölgesinde aktif olan oyuncular yüksek miktarda kazanç elde eder.
Gerçek Free To Play

Gerçek Free To Play

PUS'ta 2006 USKO haricinde herhangi bir item yok. Hatta USKO 2006daki premiumlar bile yok. KO1'de tek premium var , o da Bronze Premium ve trade edilebiliyor.
Geniş Oyuncu Kitlesi

Geniş Oyuncu Kitlesi

Onbinlerce Knight oyuncusu KO1 ile tanıştı. Oyuncu rekorumuzu 09.05.2020 21:40 tarihinde , 1,333 user ile kırdık.
Sadece userimize sponsoruz!

Sadece userimize sponsoruz!

KO1'de sponsor yayıncı , reklamcı, gm ve benzeri emek hırsızlarına yer yok. Reklamı da oyuncumuz yapıp KC kazanıyor , yayını da oyuncumuz açıp KC kazanıyor.
Oyuna entegre Forum

Oyuna entegre Forum

KO1'de forum paylaşımları oyun hesabınız ile yapılır. Kısacası forumumuz bile kendi yazılımımız.
KO'da bir ilk! Dil çevirisi

KO'da bir ilk! Dil çevirisi

Tümleşik dil çeviri özelliği ile her dilden yazıyı oyuncuların diline otomatik çeviri yapar. Bir Latin Amerikalı ile Türk oyuncu çok kolay sohbet edebilirler.
En Canlı Oyuncu Pazarı KO1'de

En Canlı Oyuncu Pazarı KO1'de

Onbinden fazla gönderi ile PVP Knight aleminin en kalabalık oyuncu pazar alanına sahibiz.
SMART MACRO (GENIE)

SMART MACRO (GENIE)

Rahatça farm yapabilirsiniz. Çok yakında offline özelliği ile , iş güç sahibi , meşgul oyuncularımıza da farm olanağı sunacağız.
Oyunculara COUNT komut izni

Oyunculara COUNT komut izni

Tamamen şeffaf yönetim anlayışımız nedeniyle , oyuncularımıza bir gm komutu olan /count izni verdik. Oyunda o an kaç kişinin olduğunu kendi gözlerinizle görün.
CZ RANK ve ödülleri

CZ RANK ve ödülleri

Her gün 12:00 ve 00:00 saatlerinde , RANK listesine giren oyuncularımız 30 milyona kadar coins kazanmakta.
Avantaj Havuzu (Premiumdan bile iyi)

Avantaj Havuzu (Pre nedir ki)

Oyuna yeni giren oyuncular NEW KNIGHT sembolü alırlar ve 1 ay boyunca %15 fazla exp , coins , np kazanırlar. Partiye girdiklerinde bu kazanç partidekilere de yansır ve kendilerinin kazancı iki katına çıkar.Bu özellikleri Platinum Premiumda bulamazsınız!
PK yap Coins kazan)

PK yap Coins kazan

KO1'in bir eşsiz özelliği daha PK Point. Her np değişiminde PK Puanı kazanırsınız. Gün sonunda eğer bu puanlar 150 seviyesini aştıysa, her pk point 100k coins olarak hesabınıza eklenir.