User Id
Password
Kaydol Unutulmuş PW
    Oyun Kurulum
    Gereksinimler
    Özellikler
    KO1'in Hikayesi

Yeni Oyuncular
Yeni Oyuncu Rehberi - 30 ve altı seviyeler için önerilir.

Başlamadan Önce

Bölüm 1

Kurulum ve Karakter oluşturma

KO1'deki maceranıza başlamak için önce bir hesap açmalı ve KO1 istemcisini www.knightonline1.com adresindeki resmi web sitesinden indirmelisiniz. Donanım ve yazılımın minimum gereksinimlerini kontrol ettiğinizden emin olun. Kayıt Formunu doldurduktan sonra size bir Hesap Aktivasyon e-postası gönderilecektir.

Öncelikle, arayışınıza başlamak için bir dünya seçmeniz gerekecek. Orimzo gibi birden fazla sunucu ile karşılaşabilirsiniz. Bu sunucuların tümü (Orimzo1, Orimzo2 ve Orimzo3 gibi) aynı dünyaya aittir. (Bir dünya seçip oynamaya başladığınızda, karaktere ve o karakterle ilgili tüm eşyalara diğer dünyalardan erişilemeyeceğini lütfen unutmayın.) Karakter Oluşturma sırasında size 10 Bonus STAT puanı verilir ve bunları dağıtabilirsiniz. seçtiğiniz çeşitli özelliklere işaret eder.

STR - Mukavemet - Karakterinizin gücünü belirler
DEX - Beceri - Karakterinizin kaçışını belirler
HP - Hit Points - Karakterinizin sahip olduğu yaşam miktarını belirler
INT - İstihbarat - Karakterinizin Mana (Magic) havuzunun boyutunu belirler
MP - Mana Puan - Canavarlara karşı büyü gücünüzü belirler

Bonus STAT puanları ekledikten sonra, Karakter Adınızı girebilir ve Knight Online seyahatinize başlamak için "Karakter Oluştur" u seçebilirsiniz. Seviye olarak, dağıtmak için ek STAT puanları kazanacaksınız.

BÖLÜM 2

Mağazayı Güçlendirin ve Primler

Knight Online free2play oyunudur, ancak karakter geliştirmeleri için oyun içi sanal eşyaların yanı sıra ek avantajlar elde etmek için ücretli Premium Üyelikler sunuyoruz. Power Up Store'a erişmek veya daha fazla bilgi için, sol altta bulunan simgesini tıklayın. Ekranın bir tarafı. Power Up Store'da sunduğumuz tüm hizmetleri görebilecek ve oyun oynamak için neler yaptıklarının açıklamalarını okuyabileceksiniz.


Oyuna başladıktan sonra

BÖLÜM 1

Yeni Başlayanlar Yardımcısı

Yeni karakterinizi yarattıktan sonra, şövalye olma yolculuğunuzun başladığı tarafsız Moradon kasabasında otomatik olarak görüneceksiniz! Şövalye olmak hakkında öğrenilecek çok şey var, bu yüzden 20-30 seviyesine ulaşana kadar kendinizi Moradon ile tanıştırmak en iyisidir. Burada çok sayıda Görev başlatabilir, becerilerinizi geliştirebilir ve mevcut en büyük mağazalara erişebilirsiniz.

Yeni çevrenizi keşfederken, çok çeşitli amaçlarla çok sayıda ve çok faydalı NPC'ler (Oynatılamayan Karakterler) bulacaksınız. Herhangi bir NPC'yi bir kez sol tıklatarak seçin ve ardından onlarla konuşmak için sağ tıklayın.

Eğitime başlamadan önce, karakterinizi önce gerekli ekipmanla donatmalısınız. Karakterinizin zırhını, silahlarını ve diğer çeşitli eşyalarını Envanter (kısayol tuşu "I") ile yönetebilirsiniz. Çoğu köyde bulunan Inn Hostess'te ek alan da mevcuttur. Bununla birlikte, Inn Hostesler bankalardır, Envanter size taşıdığınız şeydir. Yani bankada bir öğeye tekrar erişmek için; onunla konuşmak için şehre gitmen gerekecek.

BÖLÜM 2

Seviyelendirme ve Parti

Seviye

Her seviye için daha fazla tecrübe puanı gerekir. Karakter bilgisi penceresini açarak ( "U" kısayol tuşu) bir sonraki seviye için ne kadar tecrübe gerektiğini görebilirsiniz.

Parti

Daha güçlü ve daha büyük canavar gruplarıyla savaşmak çok zordur ve bazen sadece bir partide avlanırken mümkündür. Diğer oyuncularla parti yapmak için, davet etmek istediğiniz oyuncuları seçin ve ekranın altında bulunan Davet Et'i tıklayın. sembolü, parti liderinin adının yanında belirir ve yalnızca parti üyesi davet edebilir . Bir partide en fazla 8 üye olabilir.

BÖLÜM 3

Karakter Geliştirme

Beceriler

Ne tür Temel Becerilere sahip olduğunuzu görmek için, ekranın altındaki Beceriler sekmesini açın. Burada, hangi yeteneklere sahip olduğunu (gri olmayan simgeler) ve gelecekte hangi yeteneklerin seni beklediğini (gri renkli simgeler) görebilirsin. Farenizi simgenin üzerine getirerek her bir yeteneğin açıklamasını da okuyabilirsiniz. Gri olmayan ve MP tüketimi de olan beceriler varsa, bu beceriyi ekranınızın sol tarafında bulunan Beceri Çubuğunuza sürükleyebileceğiniz anlamına gelir. Örneğin, Temel Beceri olarak sprint'iniz varsa ve Beceri Çubuğunuzdaki 1 numaraya sürüklerseniz, bu sadece 1'e basabileceğiniz anlamına gelir ve karakteriniz bu beceriyi kullanır. Onlara kısayol oluşturmak için iksirleri Beceri Çubuğu'na da sürükleyebilirsiniz.

10. seviyeden sonra, Moradon'daki Kaptan Kugar ile konuşarak Şövalye olarak özel rolün için antrenmana başlayabilirsin. Uzmanlığınızı seçmek, sınıfa özgü becerilerinize erişmenizi sağlayacaktır (kısayol tuşu "K"). (Not: Bazı becerilerin kullanım gereksinimleri vardır).

Stat Pointler

Stat Pointler, hangi zırhları, silahları ve teçhizatı kullanabileceğinizi belirlemek için kullanılır. Her karakter sınıfı, açık mavi ile vurgulanan kendi spesifik istatistiklerine puan yatırmalıdır. Örneğin, bir Savaşçı çoğunlukla Strength (STR) kullanır, oysa Dexterity (DEX) Rogues'a özgüdür.


More KOL News About The Game Account Protection