User Id
Password
Kaydol Unutulmuş PW
    Oyun Kurulum
    Gereksinimler
    Özellikler
    KO1'in Hikayesi

Özellikler

Gelin ve dünyanın en heyecan verici, eşsiz PvP özelliklerine sahip, çok oyunculu çevrimiçi rol yapma oyunu (MMORPG) ile orta çağdaki savaşların keyfini çıkarın.

10 milyondan fazla insanın dünyanın dört bir yanından oynamak için giriş yaptığı Knight Online, etrafındaki en büyük MMO topluluklarından birini temsil ediyor. Knight Online'ın en heyecan verici özelliklerinden bazıları, oyuncular ve kendi yerleşik parti sistemindeki en kapsamlı, ısrarcı ve büyük çaplı savaşlardır.

Bir hesap açıp kaydolduktan sonra, her oyuncu bir İnsan veya Ork olmak arasında seçim yapmak zorundadır ve her milletin içinde bir barbar, savaşçı, rahip, haydut veya büyücü olarak karakterlerini geliştirmeyi seçebilirler. Başarılı olan oyuncu, zafer kazanmak için kendi ulusunun diğerleriyle güçlerini birleştirmeye çalışacaktır. Savaşlara katlanarak, her karakter Knight Online dünyasında bir kahraman olabilir. Ayrıca Kral'dan tanınma ve ödül alma unvanı alabilir, kendi kalesinin efendisi olabilir ve hatta bir şehri yönetebilir.

Knight Online'ın iki farklı yolu var:

1. Free2Play ™: Tüm oyuncular, oyunun mevcut tüm özelliklerine ve gelecekteki güncellemelere ve genişletme paketlerine hiçbir zaman sınırı olmadan tamamen BEDAVA erişime sahiptir.

2. Pay2Play ™: Knight Online'ı finansal olarak desteklemek isteyen ve gelişmiş oyun deneyimi (örneğin, daha yüksek isabet oranları, daha fazla oyuncu kabiliyeti, özel silahlara erişim ve diğer pek çok fayda) ile ilgilenen zorlu taraftarlar için, çeşitlilik sunuyoruz. premium seçeneklerin listesi. Premium paketlerimizi görüntülemek için, lütfen Power Up Mağazamızı ziyaret edin.

Knight Online, Çin, Tayvan, Kore, Japonya, Malezya , Kuzey Amerika ve Türkiye'de yerel dil desteğiyle çalışan sürekli savaş sunucularıyla eleştirel beğeni toplayan ortaçağ fantezi macera oyunudur. Yıllar önce Kore'deki ilk girişinden bu yana Knight Online, 80'den fazla ülkeden milyonlarca oyuncu tarafından beğenildi.

KO1 olarak bizim yegane amacımız bu muhteşem oyunu altın çağını yaşadığı 2006 yılına geri döndürmektir.

More KOL News About The Game Account Protection